Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet e otthon, felkészítő...

Lehet e otthon, felkészítő tanár nélkül emelt matematika érettségire felkészülni?

Figyelt kérdés
Nektek sikerült? Előttem még van másfél év az érettségiig de nem emelt matekot tanultam eddig. Szeretnék emelt érettségizni belőle úgy hogy én készülök fel. Tisztába vagyok azzal milyen nehéz dolgot is vállalok ezzel de lehetséges-e? Ismertek felkészítő oldalakat/videókat?

2019. febr. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges. Én három éve tettem emeltet belőle, felkészítő tanár nélkül. Még ha szerettem volna se tudtam volna felkészítőre menni, mert az iskolámban egyáltalán nem is volt rá lehetőség, csak a magántanár jött volna szóba. Nekem elég volt az órákon figyelni + szóbeli tételeket átnézni (neten találtam kidolgozott tételsort) + az emelt feladatokra találtam Youtube-on magyarázó videókat + megoldottam pár régebbi feladatsort. Így kb. 100 otthoni óra felkészüléssel 84%-os eredményt értem el.
2019. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gratulálok az eredményhez! Írhatok privátba?
2019. febr. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!