Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szinyeis szóbeli? (többi lent)

Szinyeis szóbeli? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én a Szinyei Merse Pál Gimnázium osztályaiból a két nyelvi előkészítő osztályát (angol és német) , valamint a német-francia (0095ös) osztályt is megjelöltem.Mivel nyelvi előkészítőn csak elbeszélgetés van (javítsatok kérlek ha tévedek), ezért sejtéseim szerint és logikusan a két nyelvi előkészítő osztály szóbelijét összevonják. viszont a német-francia szakon kell német szóbeli (tételek,felolvasás,stb). Kérdéseim a következők lennének:


-esélyes,hogy a magyar-francia osztály szóbelijét összevonják a másik kettő megjelölt osztály szóbelijével?


-69 felvételi pontszámmal,44 hozott ponttal (átlag: 4.6) és kb. 45 szóbeli pontszámmal felvesznek oda?


A válaszokat előre is köszönöm!^^



2019. febr. 7. 17:57
 1/1 timiandi ***** válasza:

Syaa.

Én a magyar-francia tagozatra jártam és magyarból szóbeliztem. Nem tudom milyen volt a német szóbeli de nem hiszem hogy összevonják bármilyen szóbelivel.

2019. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!