Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozatos diákoknak van...

Esti tagozatos diákoknak van diákmunka?

Figyelt kérdés

Estisként dolgoztam nappalis munkát mikor létszámcsökkentés miatt nem maradtak szabad napok, amikor tudnék dolgozni.

Vonattal tudok bemenni Pestre és jelenleg vágányzár miatt kb. lehetetlen normálisan dolgozni, legalább is 8 órát biztosan nem tudok. Ezután írtam a diákszövetkezetnek, és akkor derült ki, hogy Estisként nem is dolgozhattam volna náluk. Nappalis diákom van, de nem hiszem, hogy ilyen iskolalátogatásit tudnék szerezni.

A legtökéletesebb home office vagy valami ilyesmi munka lenne, bár már lemondtam arról, hogy diákmunkába ilyen egyáltalán létezik-e.

A kérdésem, hogy egy ilyen helyzetben mit tudok tenni? Milyen lehetőségeim vannak? Hol tudnék olyan munkát találni ahol legalább 8 órát tudok dolgozni?

Válaszotokat előre is köszönöm!



#munka #Home Office #Estis diákmunka
2019. febr. 11. 14:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy ötödik éve grafikusnak tanulok és ilyen munkák is szóba jöhetnek, ha vannak :D
2019. febr. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!