Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vesznek fel az elso...

Ha nem vesznek fel az elso helyre amit megjeloltem, akkor kuldenek rola SMS-t? Illetve a ponthatarok mikor kerulnek ki?

Figyelt kérdés

Ha nem vesznek fel az elsore csak a masodikra, amit megjeloltem, akkor az elsorol kuldenek SMSt hogy nem vettek fel vagy csak automatikusan attesznek a masodikba, es onnan kuldik hogy oda felvettek?

Illetve a sorrendet lehet valtoztatni jul. 10.ig, addig a ponthatarok is felkerulnek?



2019. febr. 13. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A másodikról küldenek.

Július 10-ig lehet sorrendet változtatni és pótolni a hiányzó dokumentumokat. A ponthatárok július 24-én derülnek ki.

2019. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megadtál mobilszámot mindenképp kapsz SMSt, arról a szakról ahova felvettek (ha többre is, akkor az elsőről ahova felvettek, mert oda iratkozhatsz csak be). Ha nem vettek fel sehova, akkor is kapsz SMSt, de akkor az lesz benne, hogy a pontszámod nem érte el a ponthatárt egyetlen helyen sem.
2019. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!