Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsgán lehet kitenni...

Kresz vizsgán lehet kitenni az asztalra innivalót meg ilyeneket? Vagy hogy működik mennyire szigorú?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel gépen csináltuk, így nem lehetett bevinni enni-innivalót, de arra a 10-20 percre nem is fog kelleni.
2019. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam. Amikor bementünk a terembe, oda kellett adni a személyes okmányokat, majd táskát, kabátot letenni a fogasra. Nem említették az ételt italt, de 20 emberből mindenki felérte ésszel, hogy nem kell az. Egyrészt úgyis felkészülve mész oda, az egész nem több 15-20 percnél így, másrészt egy kérdés egy perc, nincs idő arra hogy ott még tütükézzél is közbe.
2019. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a kresz vizsga nekem konkrétan 13 percig tartott, de csak mert szerencsétlenkedtem egy sort, hogy ciki lenne elsőnek felkelni a helyemről... amúgy 9-10 perc volt az egész. egyél, igyál előtte... 1-1 kérdésre adott idő alatt kell válaszolnod, sz.r lenne azért lecsúszni róla, mert épp az ásványvizet bontottad ki.
2019. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!