Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE-KTK gazdálkodás és menedzs...

PTE-KTK gazdálkodás és menedzsment angol nyelven. Vélemények?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és a gazdálkodás és menedzsment szakra esett a választásom habár nem tudom hogy magyarul vagy angolul tanuljam e. Éppen ezért kérdezném azokat akiknek van ezen a szakon tapasztalatuk. Mennyire nehéz, jól tanítanak e angolul, társak közül mennyi a magyar és a külföldi nagyjából. Köszönöm a választ!
2019. febr. 13. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Na oda mentél? Én idén szeretnék oda jelentkezni, de nagyon ideges vagyok hogy be tudok e kerülni államira.
2020. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bekerültem. Végül nem is kellett annyira sok pont hozzá. Szerintem idén sem kell sokkal többre számítani mint tavaly. Tudom ajánlani. Végül angolra mentem de nem bántam meg. Nem kell ráparázni ha megvan a pont 400 felett nagy eséllyel bekerülsz államira. :)
2020. jan. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!