Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább a tanulást....

Nem bírom tovább a tanulást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Munka mellett tanulok, és már teljesen kész vagyok. Most jön egy olyan vizsga ami önmagában is nagyon nehéz, de még megtanulni sem volt elég időnk, az oktató se tudta leadni. Rettegtek, hogy nem fog sikerülni. Ha elbukok akkor nagyon sok mindent vesztek. Ti hogy vészelnétek át ezt?

2019. febr. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél ki pár nap szabit és készülj a vizsgára!
2019. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel ez a lényeg,aztán lesz ami lesz.Ha mindent megteszel a lelkiismereted tiszta lesz, én megtettem azt hogy el se mentem vizsgázni inkább buktam volna meg. Azóta depressziós vagyok és utálom az egész életet remélem ezt te nem akarod átélni. Én most kereshetek konkrétan egy pszichológust ha nem akarok életem végéig egy aberrált arrogáns negatív elmebeteg blfsz lenni. Írd fel egy lapra könyörtelenül őszintén mi a következménye a dolgoknak? Pl. most kibírod ezt a pár napot szenvedni fogsz ugyan rossz érzés lesz,de sikerül a vizsgád és halad valamerre az életed,büszke leszel magadra,új lehetőségek nyilnak meg számodra,gondolom vagy magasabb fizetésért tanulsz vagy mert nagyon érdekel? ezeket is vedd bele.. mi történik ha meg se próbálod? azon ne gondolkozz sokat leírtam hogy érzem magam.. mi történik ha megbuksz? gondolom nem veszítesz el mindent van mindenből javítási lehetőség okj-n is egyetemen is de gondolom a fizetős tanfolyamokon is és ha most megtanulod még ha meg is buksz a következő alkalomkor sokkal kevesebb idő ráfordítással fog sikerülni,mert ugye már ismerős. Amúgy nagy általánosságban én azt mondom,ha becsületesen készülsz nem fognak csak úgy megbuktatni sehol bárki is mondja hogy de ez a tanár ez a tárgy ezen mindenki megbukik ne hidd el. Én egy olyan egyetemen voltam ahol azt hangoztatták mindenkit megbuktatnak milyen szemetek nehéz csúszás nélkül végezni annak ellenére én mindenen átmentem ahova bementem és amit megtanultam inkább segítettek is úgyhogy ez lehet inkább a hülyék/lusták kifogása. Engem is sikeresen beparáztattak hogyha nekik nem megy nekem meg főleg nem fog úgy hogy dolgozok. Ha ígyis van legyél akkor te az első akinek megy mindkettő. Sok sikert kívánok biztosan menni fog pár nap és túl leszel rajta !
2019. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!