Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki 2019-ben...

Jelentkezett valaki 2019-ben a Semmelweisre konduktornak?

Figyelt kérdés
Én oda jelentkeztem és kíváncsi lennék ti miért szeretnétek konduktor lenni? :) 19/l

2019. febr. 18. 09:29
 1/8 anonim válasza:

Igen,én elsőnek jelöltem meg. :)

Mert mindig is szerettem volna segíteni a beteg embereken. Főleg a kisgyerekeken. És úgy érzem, hogy jó konduktor válhat belőlem.

Viszon a magyar érettségim 55 százalékos lett szóbeli nélkül :( és ugye azt muszáj vinni.. szóval nem tudom, hogy mi lesz..

2019. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked, biztos fel vesznek ha ilyen elkötelezett vagy. :)
2019. jún. 10. 13:36
 3/8 anonim válasza:

Köszönöm szépen! :)

Jó lenne, csak ha nem lesz meg a megfelelő pontom..na mindegy.

Te hogy-hogy a kondutor képzést jelölted meg? És neked hogy sikerült az érettségid? Főleg ugye a magyar, mert azt kötelező vinni. :)

2019. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is konduktorit jelöltem elsőnek idén! Most érettségiztem és egész életemben pedagógusi pályára készültem.. Rendszeresen önkénteskedtem otthonokban így rájöttem hogy ez lesz a nekem megfelelő pálya!:) Te miért döntötték így??:)
2019. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó voltam..nagyon gyorsan gépeltem azért van ennyi elütés és hiba!:)
2019. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mindig is nagyon szerettem a gyerekeket, szeretek segíteni is másoknak és nem találtam más pályát ami érdekelne, így mikor rátaláltam erre a szakra egyből azt éreztem, hogy ez a nekem megfelelő. :)

Én egyébként tavaly érettségiztem, 68%-os lett a magyarom és úgy összeségében 304 körül van a pontom szóval reménykedek, hogy nem emelik meg.

Első, milyen lett a szóbelid végül?

És neked második, hogy sikerült az érettségi? :)

2019. júl. 6. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyar 85 a töri 68 remélem sikerülni fog!!:) bár szerintem idén fognak emelni a ponthatáron mert többen jelentkeztek mint tavaly!:( Ti is így gondoljátok? -második voltam-:)
2019. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok :)! Én egy harmadik jelentkező vagyok :)! Én is elsőként a Petőben szeretnék tanulni 310 pontom lett! Szedán kiderül mi az eredmény! Nagyon izgulok hogy bejussunk!

Ha van kedvetek vegyük fel a kapcsolatot! Talán még a suliba is találkozunk majd! ;)

2019. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!