Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ után + 2 év az érettségiig...

OKJ után + 2 év az érettségiig. Osztály: Ez pontosan, hogy is lesz? 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy következő évben lesz a vizsgám, amivel OKJ végzést kapok (szoc. gondozó és ápoló), utána maradok plusz két évet, hogy érettségit szerezzek.


Jobbik esetben az osztályomban négyen vagy öten maradunk. Itt fogant meg a kérdés.:


Érettségizős osztályban mi lesz? Mármint... az oszt. társaimmal együtt összekerülök új diákokkal, és így leszünk egy osztály? Vagy csak és kizárólag a jelenlegi oszt. társaim?


Tudni kell, az iskolában összesen nem vagyunk háromszázan, tehát Budapesthez képest meglepően kis létszámú és az épület sem hatalmas, szokásos iskolai környezet. Olyan családias.


Odébb van még a +2 év érettségi idő, mégis előre izgulok, ha új emberekkel kéne lenni. Szeretem előre tudni a dolgokat, amiket lehet. ^^'



2019. márc. 3. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha más is jelentkezik érettségire abban az évben, akkor ők is hozzátok fognak kerülni értelemszerűen, és úgy alkottok majd egy osztályt.

Egy iskolának úgy éri meg a legjobban, ha egy osztályban minél többen vannak, szóval kétlem, hogy csak 5 ember miatt elindítják az egész tanfolyamot külön, főleg ha van más jelentkező is.

De ahogyan szokott lenni felső határ, ugyanúgy szokott lenni alsó határa különböző tanfolyamokon. Érettségin nem tudom hogy működik pontosan, de szerintem ott sem indítanák el az évfolyamot 1 jelentkezővel. De általában vannak jelentkezők, még ismeretlen esti gimikben is összegyűlnek néha szép számok.

2019. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!