Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek at masik...

Szerintetek menjek at masik iskolába?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, és utálom az iskolámat, nagyon erős nekem. Megérné gyengébbre váltani? Nem találok igazi barátokat itt, minden reggel utalok bejonni,pedig eddig szerettem.
2019. márc. 4. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy túl erős a gimi, és az, hogy nem találsz barátokat, két külön dolog, de én egyik miatt sem hagynám ott! :)

Először is, szerintem bízz magadban annyira, hogy meg tudod csinálni, és tudod tartani a lépést. Hidd el, ha odateszed magad, fogod tudni teljesíteni, amit kell.

A barátkozás meg olyan dolog, hogy lehet,hogy 1-2 év kell, míg igazi barátokat találj, én sem azokkal barátkoztam úgy igazán össze, akikkel az elején jóban voltam. Ez majd kiforrja magát! Csak legyél ott az iskolai dolgokban, lássák, hogy te is nyitott vagy feléjük!

Sok sikert neked!

2019. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. márc. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!