Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem találok...

Mi történik, ha nem találok gyakorlati helyet egy oktáv tanfolyam elvégzéséhez?

Figyelt kérdés

Elszeretnék végezni egy kozmetikus tanfolyamot, de "szabadon választott gyakorlati helyszín szükséges". A városban minden kozmetikust felkerestem akit csak találtam, de vagy nincs meg a szükséges mesteri végzettségük, vagy egyszerűen nem foglalkoznak velem, mert nekik nem éri meg tanulót vállalni. A tanműhely amiről tudok, tőlem 270 kmre található, így a napi bejárás nem megoldható, úgy ahogy a költözés sem.. Mi a teendő ilyenkor? Biztosít az oktáv gyakorlati helyszínt?

Minden választ előre köszönök!

(Felesleges és buta válaszok elkerülése végett: természetesen náluk is érdeklődtem de még nem kaptam választ, így gondoltam érdeklődöm itt is, hátha..)



2019. márc. 8. 11:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki majd egyszer ugyanebbe a helyzetbe kerülve, ezt olvasná.. Visszaírtak, nem biztosítanak gyakorlati helyet. A kozmetikusnak nem szükséges a mesteri végzettség, viszont kötelezően min. 5 évnyi munkatapasztalattal kell rendelkeznie.
2019. márc. 13. 13:51
 2/2 Judit890726 válasza:

Kedved Kerdező!

Azóta elkezdted a tanfolyamot? Én most jelentkeztem az egrire.

2019. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!