Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettségi topográfiai...

Földrajz érettségi topográfiai követelményét az Oktatási Hivatal honlapján belül hol találom meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a földrajz érettségi topográfiai követelményét hol találom meg, már végignéztem az egész honlapot, de nem találom. Valamint arra vagyok még kíváncsi, hogy középszintű földrajz érettségin írásbeli II. részében bármilyen atlaszt lehet használni vagy itt is meg van szabva, hogy milyet lehet, mint a törinél? Mert sajnos erről sem találtam semmit, mondjuk az általában jellemző rám, hogy semmit nem találok meg, ami fönt van a neten.:D :D A válaszokat előre is köszönöm :)

2019. márc. 13. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az atlasszal kapcsolatban szerintem a tanárodnál érdeklődj, hogy biztosan olyat használj, ami megengedett. De szerintem annak jónak kell lennie, amit órán használtok, viszont nem szabad beleírva és belefirkálva lenni.

2019. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2019. márc. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!