Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar felkészítő...

Emelt magyar felkészítő tanárt keresek! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vas megyében élek,a 2020as emelt szintű magyar érettségire készülök és szükségem lenne tanárra. Bárki aki tud ajánlani az kérem segítsen!!

Városok amelyekhez közel lakom: Szombathely (főként) , Sárvár, Körmend de ezeken kívűl falu is szóba jöhet


Előre köszönöm!!



2019. márc. 23. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Magyarból nem igazán szoktak lenni magántanárok, viszont van nagyon sok jó könyv, ami lehetővé teszi az autodidakta tanulást. Én 10 éven át versenyeztem országos szinten magyarból, és OKTV-n 2 alkalommal is a dobogón végeztem, emelt szintű könyvekből tanultam rá + az OKTV-feladatsorok kitűnő ugrólécet jelentenek egy-egy emelt magyar érettségi előtt. Rengeteg jó, emelt szintű könyvem maradt meg, ha esetleg érdekel, akkor írj nekem privit, ott leírom részletesen.:) Egyébként mindig ki szoktak jönni az évben követelményrendszerre épülő tételkönyvek, érdemes lesz majd őket megnézned.:)

2019. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a helyedben először az iskolámban, a tanáraimnál, iskolatársaimnál, vagy a környékbeli iskolákba járó diákoktól érdeklődnék, ők biztos tudnak segítséget nyújtani.


Az előttem szóló tanácsa is jó, ezeknek az anyagoknak nagy részét egyedül kell megtanulnod, de van pár jó életrajzos tételem, ha írsz üzenetben egy emailcímet, át tudom küldeni.

2019. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!