Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy 25 évesen nem...

Úgy érzem hogy 25 évesen nem találtam még meg azt ami érdekel. Más is volt/van így?

Figyelt kérdés

Jelenleg takarítok, de én nem érzem ezt gáznak. Nem akarok csak azért diplomát hogy elmondhassam hogy van miközben kb annyit érhet amivel kitörölhetem a seggem.

Ha úgy van akkor elkezdenék valami szakmát de pont ez az hogy nincs olyan amire azt mondanám hogy nagyon érdekelne (talán a női szabóság, a kézügyességem jó) plusz nyilván olyan kéne aminek kereslete és haszna is van.


Más is volt vagy van így? Hogy munka kapcsán még nem találta meg magát?


25N


2019. márc. 24. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
20-on évesek többsége. A diploma meg igenis hasznos, egy jó szakkal nem ritka, ha netto 300 ezer forintot keresel. Az más kérdés, hogy megér-e neked 3 évet egy ilyen elvégzése a további kb. 60 évedből.
2019. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!