Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az oktatók?

Miért ilyenek az oktatók?

Figyelt kérdés
A tanácsotokat kérném. Vezetni tanulok, de már másodszor váltottam oktatót, mivel az első egy idegbeteg vén majom volt aki robbant mindenre! Plusz egyéb gondok is voltak vele! Nagyon kevés időpontot adott hetek maradtak ki 2 vezetés között. Aztán mikor mentem elvárta, hogy profi legyek. Hogy lehet profi az, aki még csak tanul?! Nem értem, de biztos velem van a baj. Hívogattam nem vette fel a telefont stb. Aztán mikor megelégeltem megmondtam a sulinak, hogy nem lehet őt utolérni már elég türelmes voltam, de már jó lenne ha minél hamarabb meg lenne a jogsim. Akkor még neki állt feljebb, hogy én panaszkodtam rá a sulinak és akkor is ordibált velem. Na akkor betelt a pohár és megmondtam a sulinak másik oktatót szeretnék! Adtak nagy nekehezen egy másik számot felhívtam először nagyon kedves volt. Elmondtam neki mi volt a probléma az első oktatóval! Ismerték is egymást!Elvállalt. De egy idő után ő is iszonyat bunkó lett. Még jobban ordibál mint az előző! Ne értsétek félre tisztában vagyok vele, hogy le kell cseszni ha hülyeséget csinálok, de nem gondolom magam annyira bénának, hogy ordibáljanak velem! Csak belémcseszi a stresszt még jobban! Amikor kéri, hogy fordítsam ide vagy oda a fejem akkor megfogja a fejem és tiszta erővel szorítja, hogy nézzék oda nagyon erősen! És nem tudom mit csináljak mert már nagy nehezen a végén járok a vezetésnek és ha megint panaszkodom akkor azt fogják mondani én vagyok a problémás! Plusz közölte, hogy kellenek a plusz órák amit neki fizessek zsebbe ne az iskolának! Utálom m9ezt az egészet pedig nagyon meg akartam tanulni vezetni! Olyan mintha összebeszéltek volna a másik f... kalappal, hogy készítsen engem ki! Mert panaszkodtam rá! Hányok az egésztől! Már fél éve csinálom mindenből átmentem elsőre másnak már rég meg van és még terrorizálnak is! Ráadásul nő is vagyok. De akkor sem gondolom, hogy ez természetes lenne.
2019. márc. 28. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Annyira abszurd amit írsz, hogy nehezen hihető. Még az ordibálás csak-csak, de megfogja a fejed, és szorítja? És te mit csinálsz? Mosolyogsz közben? Ha mindez igaz, kifogtál két elmebeteget. Lehet, hogy iskolát kellene váltani, nem oktatót. Zsebbe ne fizess semmit! Esetleg naivan kérdezz rá az iskolában, hogy akkor a plusz órákat tényleg az oktatónak kell-e fizetni. Nem fogják megdicsérni.
2019. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik város? Ha borsod megye akkor esetleg tudok jót javasolni
2019. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iskolát válts. És ha igaz amit írtál akkor keress ügyvéded és jelentsétek fel.
2019. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, válts iskolát. Semmit nem kell az oktató zsebébe fizetni, mindent az iskolának. Nincs szerencséd, ha tényleg ennyire idegbajosakat fogtál ki, de nem mindegyik ilyen. Nekem, és sok barátomnak is például nagyon jó oktatója volt, élmény volt a vezetés tanulás. Ha kecskeméti vagy esetleg akkor szívesen ajánlok.
2019. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden amit leírtam teljes mértékben igaz! Nem mosolygok közben, de mivel már nincs sok a vezetésből és régóta húzódik ezért próbáltam nyelni. De tovább nem fogok. Elég abszurd tudom. De igaz. Sajnos.
2019. márc. 31. 09:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Plusz ha iskolát váltok akkor nem vesznek el az eddigi óráim?
2019. márc. 31. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veszik el, hiszen a vezetési kartonodban elvileg minden dokumentálva van. Átjelentkezési díj szokott lenni, az meg a szerződésben van meghatározva általában.
2019. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!