Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik fognak vizsgáztatni?

Kik fognak vizsgáztatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiírtam egy kèrdèst arról ,hogy idèn újra fogok èrettsègizni 2 tantárgyból KÖZÈPSZINTEN s kormányhivatalban jelentkeztem ,s hogy melyik suliba oszthatnak be. S a válaszoknál kialakult egy kisebb "nèzeteltèrès " hogy kik fognak vizsgáztatni. 2 ember azt írta ,hogy a kormámyhivatal állítja össze a bizottságot , s az iskola csak a helyszín lesz , s külsős tanárok fognak vizsgáztatni. A másik 2 válaszoló meg azt ahogy èn is tudtam eddig ,hogy közèpszintű vizsga esetèn az adott iskola egy vizsgabizottságába fognak beosztani s az adott iskola tanárai javítják az írásbelimet s fognak szóbeliztetni. Most akkor mi az igazság?😂 Van akinek esetleg talasztalata e tèren?

Bocsánat ha túl hosszú voltam :)

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2019. ápr. 2. 10:47
 1/2 A kérdező kommentje:
*tapasztalata
2019. ápr. 2. 10:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha suliba vagy beosztva és akkor szóbeliztetnek mint a suli diákjait, úgy az ottani tanárok.
2019. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!