Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szakdolgozatot visszaküld...

Ha a szakdolgozatot visszaküldik javításra, az mennyire rontja le majd az érdemjegyet?

Figyelt kérdés

#óra #vizsga #szakdolgozat #dolgozat #Szakdolgozat diplomamunka #iskola egyetem
2019. ápr. 5. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Maga a visszaküldés nem számít.
2019. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. ápr. 5. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy a konzulensed elolvassa, es itt-ott javaslatot tesz javitasra, az senkit nem erdekel. Mi 4-5-ször küldözgettük neki legalabb, mire kesz lett. Aki az erdemjegyet adja, az viszont mar nem fogja visszaküldeni, es neki nincs is köze a konzulenshez es az o velemenyehez a szakdolgozattal kapcsolatban :).
2019. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy a már leadott szakdolgozatot a bírálók küldik vissza, hogy javítsuk, amit kell. Én úgy tudom, szoktak ilyet!
2019. ápr. 5. 17:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha szükséges persze, nem küldik mindig vissza.
2019. ápr. 5. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
O mar nem tudja visszaküldeni, o mar csak a biralatban tudja leirni, hogy mit kellett volna mashogy csinalni vagy mi nem tetszett benne neki. Es aztan erre te szoban a vedeskor tudsz reflektalni. Ha a biralo visszadobja a szakdolgozatot, akkor ott az a szakdolgozat annyi volt (meg vele az allamvizsga abban a felevben), az elegtelen. Akivel javitani es otletelni lehet az kizarolag a konzulens.
2019. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem érdekes a végső érdemjegy. A diploma átlagba sem nagyon számit bele.
2019. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bírálatkor visszadobják az gáz.
2019. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!