Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi államilag támogatott...

Egyetemi államilag támogatott félévek ( többi lent? )

Figyelt kérdés
Az államilag támogatott félévekhez szükséges ponthatárt hol találom? felvi.hu-n belül persze,ugyanis csak a sima ponthatárt találtam meg

2019. ápr. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Inkább ne menj egyetemre, ha egy ilyen alap infót nem találsz/nem értesz.
2019. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Az egyetem tanulmányi osztályán. Ugyanis sok helyen pl. két egymást követők félév kreditjeinek legalább 50%-os teljesítése a minimum.
2019. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sima?


Egy képzés lehet pl. ANA(alapképzés, nappali, állami) vagy ANK(alapképzés, nappali, önköltséges). Az utolsó betű mindig a finanszírozási formát jelöli.

2019. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem.... A legtöbb szak államilag finanszírozott és költségtérítéses formában is indul és mindkettőnek megtalálod az előző évek ponthatárait a felvi.hu-n. Ahogyan a minimum ponthatárokat is meg lehet találni, amik szükségesek a bekerüléshez.
2019. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!