Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a földrajz jegyem?

Figyelt kérdés
Most 6. osztályos vagyok és nekünk kette van szedve a természet viszont egy évvégi jegyet kapunk belőle, bioszból ötös vagyok viszont föciből kettes. Nagyon jók emelett a jegyeim 2 négyesem van amugy minden ötös (a föcit kivéve). Így négyes leszek évvégén viszont 7.-re ténylegesen ketté lesz szedve és nem tudom mit fogok csinálni mivel én a megye legerősebb sulijába akarok majd jelentkezni (biosz szakra) viszont félek ez lerontja az össz átlagom. A tanár is borzasztó, az egész osztály rossz földrajzból 2 embert kivéve. Most írtam egy kettes tz-t és még a biológia jegyem is levitte. Viszont előny hogy így leszek 4-es. Meg lett volna a tz-m négyes (puskáztam) de csak húsz percet kaptunk rá és nem tudtam befejezni. Figyelek órán, de csak a munkafüzetbe dolgozunk. Még tanulni se tudok, ki sem nyutottuk szerintem eddig a tankönyvet, a füzetünk pedig teljesen üres. Mit tegyek hogy valahogy mégis jobb legyen a jegyem? Tudtok valami taktikát?

2019. ápr. 13. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Szomorú hogy a legerősebb iskolában 6.-ban nem tudnak helyesen írni a gyerekek.

Mit csinálj? Nyisd ki a földrajz könyvet és tanuld meg az anyagot...

18/f

2019. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy amikor még órán sem szoktuk? Azt sem mondja mit kell tanulni, ki sem tudom szűrni a lényeget. 3 oldalt meg nem fogok bemagolni szóról szóra.
2019. ápr. 13. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda a tanárodhoz és kérdezd meg, hogy mit kéne tanulnod, hogy jobban menjen a földrajz. Viszont az nem kifogás, hogy órán nem használjátok a tk-t, te magad is kitudod nyitni a tankönyvedet és megtudod belőle tanulni az anyagot. Órán amúgy sem az a lényeg, hogy felolvassátok a tananyagot. A tanárt mindig könnyebb hibáztatni mint saját magad.
2019. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de biztos nem véletlen hogy az egész osztály szr belőle és felsőbb évesektől hallottam hogy náluk is szrul megy tehát.
2019. ápr. 13. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
mert az osztályban senki sem nyitja ki otthon. könnyebb a kifogást keresni...!
2019. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!