Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy versenyre ahol...

Mit írjak egy versenyre ahol nincs meg a téma?

Figyelt kérdés
Egy versenyre kéne írnom akármit (novella, vers, elbeszélés, szóval akármit) és én nem tudom, hogy mit >írjak. Valami ötlet? Egyaránt azt is, hogy milyen műfajban és azt is, hogy milyen témában. A magyartanárnő azt mondta elvárja, hogy írjak valamit, de én nem tudok mit. Szerdáig át kellene adnom.

2019. ápr. 15. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szoktál egyáltalán írni? Ha verseket szoktál, akkor most is verset írjál. Ha még nem írtál verset, hanem novellákat szoktál, akkor azt írjál.

Téma meg ami érdekel. Vagy majd jön egy érzés.

Én egyébként verset írnék, az nekem egyszerűbb, rövidebb, nem kell hozzá olyan nagy tervezés. Ha elkezded írni, akkor már jön magától. Csak engedd szabadon a fantáziádat. Legegyszerűbb nagy, komoly érzésekről írni, mint magány, szerelem, fájdalom. Hétköznapi témákról nehezebb.

2019. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!