Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsga pénz visszaigényl...

Tele kérdése:

Kresz vizsga pénz visszaigénylés kb mikor szokott megjönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2018. 06. 09.-én sikerült elsőre a kresz vizsgám,és idén márciusba adtam be a papirt a visszaigénylésre,az igazolással együtt.Azóta bő egy hónap eltelt,de még nem is értesitettek meg semmi.Gondolom ha nem felel meg valami,akkor is küldenek legalább egy emailt nem? Lehet hogy ilyen sokáig tart ez a folyamat? 18éves vagyok,és elsőre meglett,tehát elvileg jár vissza nem?


2019. ápr. 21. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen igazolást adtál le mellé? Mert lehet, hogy valami hiányzik és azért nem küldték még.


Nekem kb 2 hét alatt megjött a penz is és a levél is, hogy megfeleltem és megkapom a pénzt


Ha nem felelsz meg, akkor is kell kapnod egy levelet.


Esetleg holnap hívd fel a nyugdíjfolyósítót és akkor kiderül, hogy mi van vele.

2019. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam fennt az autósiskola irodáján,és mondtam hogy szeretném visszaigényelni ezt a pénzt,ehhez adtak egy 3 lapos nyomtatványt,amit kikellett tölteni(személyes adatok,mikor volt a vizsgám stb),és emellé egy lapot kaptam,ami az igazolás volt,hogy sikerült a kresz vizsgám.Aztmondták,hogy ezt a lapot kell kitölteni,és bevinni a kormányablakba.Én ezután kb 3hónapra rá tudtam elintézni,mert úgyvoltam,hogy ha sikerül a forgalmim is,akkor a jogsi igényléssel egyszerre elintézem ezt is,de aztán édesanyámmal küldtem be a papirt,közben rosszul volt kitöltve,visszaküldtek egy új lapot,amit kitöltöttem és egy boritékba postáztuk el a 3lapot,és az igazolást.Most azt nem tudom.Ez már közel 4hete,de még se email se telefon se semmi nem jött.A visszaigénylés feltétele elvileg az,hogy 20év alatt elsőre kell sikerülnie a kresznek,nekem sikerült 18évesen elsőre.Más feltételről nem tudok.
2019. ápr. 22. 12:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben most néztem utánna,az van leirva feltételeknek,hogy aki 2018 július 1.től tesz sikeres vizsgát az igényelheti vissza.Hát nekem június közepén volt,szóval elvileg ezért nem jár.Viszont papirt azért küldhetnének vagy valami.
2019. ápr. 22. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!