Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van jövője a könyvelő szakmának?

Van jövője a könyvelő szakmának?

Figyelt kérdés

Minden vágyam a pénzügy és számvitel szak viszont olvasni olyat hogy a könyvelők elég rosszul keresnek nem vagyok egy nagy pénz sóher de azért a jó fizetésnek örülnék hiszen elég száraz szakma de nekem nagyon is bejön!Vagy esetleg könyvvizsgálónak azt hallottam nagyon felkapott ez a szakma?

A másik kérdésem az lenne hogy biztosítónak kárszakértőnek milyen végzettségnek kell lenni hogy ilyen munkát szerezhessek?


2010. júl. 5. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Egy jó könyvelő aranyat ér. Ha kiváló vagy a szakmában, vagy csak hajlandó vagy az ügyfél érdekeit szem előtt tartani, akkor jól lehet vele keresni. A miénk még csak nem is egy nagy szám, csak közösen harcolunk a Zapeh ellen. :)
2010. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te is könyvelő vagy ugy érzem mivel nagyon szeretnék bekerülni el is végzem más??amugy meg köszönöm válaszod!!
2010. júl. 5. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek azt ajánlom aki bírja a nagy(nagyonnagy) nyomást, hogy inkább könyvvizsgálónak menjen.
2010. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ha nehezebb elvégezni akkor többet érhet köszönöm!
2010. júl. 6. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó szakma, elég nagy pénzt lehet szerezni a sokszori papírtologatással. Minél bonyolultabb az adórendszerünk, annál több munkájuk lesz a könyvelőknek.
2010. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A másik kérdésem az lenne hogy biztosítónak kárszakértőnek milyen végzettségnek kell lenni hogy ilyen munkát szerezhessek


Biztosítási tanácsadó voltam és oda nem kellett semmiféle diploma, elég volt csak érettségi. És emellett kellett járni egy 2 hetes üzeltkötői tanfolyamra. A végén egy szóbeli vizsgán megfelelni az értékesítési elméletből és ennyi. Már kezdhettem is a munkát.

2010. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a könyvelő szakma nagyon csábít újabb kérdés a könyvelő szakmánál milyen előny vagy hátrány a német nyelv?Németet tanulok és sok helyen angol a kötelező a munkaválaloknál de szerintem könyvelő szakmában ahol nem a nyelv az elsődleges nem nagyon számíthat vagy tévedek?
2010. júl. 8. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!