Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha abba hagyom a sulit akkor...

Ha abba hagyom a sulit akkor mi lenne?

Figyelt kérdés

Most 12es.vagyok és most érettségiznék de munka mellet alig tudtam bejárni és tanulni nem hiszem hogy menne jelenleg így arra gondoltam hogy halasztok. Ha mondjuk most ott hagyom akor ha úgy döntök hogy meg szeretném csinálni akkor újra kell járnom megint az osztályt vagy elég csak az utolsó évet? Mert az osztályok meg vannak csak az utolsó nincs.

(esti képzésről van szó)



2019. ápr. 27. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az 1 évet még csináld végig:)
2019. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor megprobálom. Viszont csak októberben mert most a munka mellet tényleg nem tudok semmit készülni és szabadságot se tudok kivenni.

Mikor kell jelentkeznem az októberire?

2019. ápr. 28. 21:17
 3/3 anonim válasza:
Ez nem igymukodik. En is estin vagyok, mar februarban ala kellett irni a jelentkezesedet a jovoheten kezdodo erettsegire
2019. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!