Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megcsin...

Mennyi idő alatt lehet megcsinálni a B jogsit? -lent

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem igazán van ismerősöm, akit megkérdezhetnék, legfeljebb aki már nagyon régen csinálta, talán nem is ilyen rendszerben nem tudom.


A kresz már megvan, inkább a vezetés része érdekelne. Mondjuk ha augsztus-szeptember környékén elkezdek vezetni és szerintem átlagos képességű vagyok. Le lehet darálni ezt az egész vezetést, ha az oktatóm ideje is engedi?

Szerencsére tudok rugalmas órákban dolgozni és akkorra meglesz rá a pénz, úgyhogy az idő és a tanfolyam fizetése sem akadály.


2019. ápr. 27. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ez attól függ az oktató is mennyire rugalmas hányan tartoznak a keze alá de az pozitív hogy rugalmas a munkád így biztos hamarabb. Van egy szabály hogy mennyit vezethetsz egy nap mar nem emlekszem pedig nem rég csinaltam ettől is függ hogy az oktató mennyire tartja ezt be. Pl lehet szabad lenne a napja de csak xy orat vezethetsz. Mennyire rutinpalyás sajnos vannak akik 10 órat is kepezek ott tartani ez nem baj csak na a mai vilagban mindenki halada. Vagy mennyire nagyváros Pesten vagy Szegeden lehet többször is meghúznak mert rengeteg inger ér és képtelenség 30 óraval teljesiteni ilyen helyeken vagy is lehet de az biztos hogy vagy nagyon érzi vagy vezetett előtte már. Szerintem kezd el minél hamarabb ha minden klappol en azt mondom 2 hónap + az az idő meg kiirnak vizsgára nekem kellett varni 2 hetet. De gondolom ez nem mindenhol van így. Ha van lehetőséged pl földút stb akkor vezess. Sok sikert :) Menni fog :)
2019. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nyáron csináltam. 1 hónap alatt megvolt a KRESZ, és 1,5 hónap alatt a 32 óra, utána vizsgáztam. Mondjuk ismerős volt az oktató, ezért azonnal kezdhettem vezetni, és heti min 4 órákat voltam.

De osztálytársaktól olyanokat hallottam, hogy hónapokat kellett várni, arra hogy sorra kerüljön az oktatóhoz, szóval.

2019. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ilyen bizakodó voltam, és most az ismerőseim körében "rekordidő"-nek számító 11hónap és 66óra után nincs jogsim. Nem tudom neked mennyi idő lesz, csak azt hogy ennyi valószínűleg nem.
2019. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó miért mi van veled? o.O

Az már több mint duplája a szükséges 30 órának.

2019. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!