Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból a négyjegyűvel le...

Matekból a négyjegyűvel le tudok kettesre érettségizni?

Figyelt kérdés
Nem megy sajnos, 4 év alatt nem sokat szívtam magamba, amikor meglátom a logaritmust meg a másodfokú egyenletet elsírnám magam legszívesebben :D szerintetek? Nehéz lesz holnap?
2019. máj. 6. 20:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy miket nézzek át ami szerintetek fontos?
2019. máj. 6. 20:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Koordináta-geometria egyenes egyenlete, kör egyenlete, kör érintőjének egyenlete.
2019. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Másodfokú egyenlet nagyon alap, ne hagyd ott holnap. Benne is van a képlet a táblázatban, próbáld meg mindenképp. Egyébként csodát a táblázat sem tesz, ha nem tudod, mit hogyan használj benne. Ha viszont van minimális fogalmad a képletekről, akkor egy igazi aranybánya.

Én is érettségizem amúgy és nehéz feladatsorra számítok, mert a tavalyi elég egyszerű volt még nekem is, pedig 2-es vagyok matekból (a feladatsorokat eddig 3-asra írtam általában). De azért remélem, hogy nem fogunk vért izzadni.

2019. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tanulni meg nem nagyon érdemes ma már. Inkább feküdj le, nézz meg egy filmet stb. és pihend ki magad. Ha valamit nem tudtál eddig megtanulni, akkor már nem is fogod egy-két óra alatt, éjszaka meg mindenképp aludj, ne a könyvet bámuld.
2019. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egész végig olyan tanárom volt, hogy minden órán a fiáról beszélt, hogy azt hogy műtötték Amerikában, milyen tanfolyamokon vett részt az életében, milyen könyvet olvasott, szóval a matek óráim általában szerelgetéssel és zene hallgatással teltek, mert már a tanár életét tudom a születésétől, sőt még azt is tudom, hogy a testvére alkoholista, hol lakik, és a férjének az összes ügyét is tudom, amiket rendőrként megoldott, de matekot nem, mert arra nem maradt idő egyik órán sem.

Most utolsó évben próbáltam menteni a menthetőt, és hát elég siralmas a helyzet. Reménykedem, hogy meglesz a 13 pont, mert megegyeztem a tanárra és akkor már szóbelin átrugdos, ha bejárok konzultációra.

2019. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a másodfokú egy. volt a kedvencem, ha amellett megcsinálsz egy egyszerűbb feladatot, már elég a ketteshez, de persze ne ez legyen a cél.
2019. máj. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Na sracok🤣🤣 elarulna nekem valaki,hogy mi a f*$z volt a masodik resz?
2019. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
triviális
2019. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem lesz szóbeli :D
2019. máj. 8. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz szerintem, harmadikán derül ki, de érzem, hogy lesz...
2019. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!