Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a történelem...

Mit szóltok a történelem érettsegi botranyhoz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem érint, már érettségiztem. Igazából hálás vagyok, amiért abban a vizsgaidőszakban nem volt semmi botrány, mert lassan minden évre jut 1.

Ettől függetlenül szánalmas, aki kitette, épp valamelyik nap olvastam erről itt, hogy hány ember kezében megfordul az érettségi feladatsor és ahhoz képest telatíve kevés az ilyrn szivárgás.

Szerintem a kiszivárgás egy dolog, az egy másik, hogy ennyire nagy dobra verik az ügyet az emberek. Ha mindenki csendben maradt volna, leht, hogy nem lett volna botrány. Mindenesetre a történtek fényében szerintem az lenne a csoda, ha nem íratnák újra.

2019. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Kamu a kép
2019. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen botràny?

(Ma érettségiztem.)

2019. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hajlandó újraírni, én nem tudtam ezekről, nem tanulok tovább, nem érdekel. Kur va jó feladatsor volt, aki kiírta, és aki benne volt a zárt csoportba èrvènytelenítsèk neki, mindenki mást hagyjanak békén. Kinyirnam azt is akinek annyi esze volt, hogy ezt kiírta. Idióta barom állat.
2019. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van bizonyitek rola hogy kiszivarogtak a tortenelem esszek meg kedden mert egy tanar elmondta es most ebbol van a botrany hogy esetleg ujrairatjak.
2019. máj. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!