Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Parasztság-e aludni az angol...

Parasztság-e aludni az angol érettségin?

Figyelt kérdés
Mármint azt tudom hogy parasztság, de túlzás lenne? van 70 perc a szővegértésre, és legtöbbször befejezem max 15 perc alatt, 20 ha sokszor átnézem. kimenni nem lehet korábban, zenét hallgatni vagy telefonozni nem lehet. nagy parasz lennék ha lefeküdnék a padra és aludnék?
2019. máj. 8. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Enyhén szólva. Én hamarabb befejeztem középszinten és emelt szinten is az összes feladatot, mégis megálltam, hogy ne fetrengjek és aludjak. Ez egy vizsga. Meg kell adnod az alapvető tiszteletet magadnak, a tanárnak és a társaiknak is. Ki kell bírni...
2019. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én is megírtam 15 perc alatt...Utána fidget spinnert pörgettem (nem volt hangos), figyeltem a madarakat kint a fán, nézelődtem, elmélkedtem...Viszonylag hamar elmegy az a 70 perc, szerintem ne aludj, tiszteletlenség a tanárok és a vizsga felé.
2019. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodtan aludj, valószínűleg a tanáraid sem adtak neked fikarcnyi tiszteletet sem 4 év alatt. Nem lesz a bizonyítványodban, hogy elaludtál vizsgán.
2019. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Csodálatos látvány lenne ha az összes diák negyed óra után nyálát csorgatva fetrengene a padon. Igen, parasztság, mindenkivel szemben aki egy teremben van veled. 1 órát igazán kibírhatnál annyival, hogy hátradőlsz és nézelődsz. Munkahelyeden se néznének rád szépen ha arra mennének be, hogy vergődsz az asztalodon csak azért mert éppen nincs munka.
2019. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor elmész hamarabb
2019. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Há' hogyne lehetne kimenni, nem börtön az! Tudom, most jön a "De nekünk azt mondták!" Hát, de nektek hazudtak. Nyilvánvalóan nem korlátozhatják a szabad mozgásodat, ha beadtad a feladatot.
2019. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!