Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány szerzése 17 évesen?

Jogosítvány szerzése 17 évesen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról hogy valaki már 16,5 évesen elkezdik a jogosítvány megszerzését? Érdemes ilyen hamar belekezdeni? Nehéz a jogosítvány megszerzése? Minden érdekel ami ezzel kapcsolatos

2019. máj. 11. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy B-kategóriás jogosítványra gondolok,tehá autóra
2019. máj. 11. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen,látszik hogy érdekel és ez jó,szerintem jobb minél hamarabb nem 25-30 évesen.

Ajánlom a Logitech G27 et nekem is az van,city car drivingel meglehet tanulni vezetni :D xD

2019. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

várj míg 17 leszel, és egyben csináld az egészet

én 16,5 évesen letettem a kreszt és fél évet várnom kellett míg forgalomba mehettem, gyakorlatilag tanulhattam újra a kreszt. nem éri meg ennyire elsietni

2019. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aztán a kresznek olyan sok köze nincs a gyakorlati vezetéshez, hogy újra meg kelljen tanulni. Nekem is 17 évesen lett jogsim. Amugy ha jól tudom a vezetési vizsgát teheted le 17 éves kortól, de a vezetést csinálhatod előtte is. (Lehet nem így van, de így tudom)
2019. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
100%

Ha valaki nem elég érett 17 éves korára és nem tudja komolyan venni a vezetést, ergo nem érzi át a súlyát, tehát nem figyel pl. a forgalomra, nem tartja be a kreszt, azt úgysem engedik át forgalmin. Ha téged érdekel és a körülmények is adottak, semmi akadályát nem látom annak, hogy miért ne lenne érdemes elkezdened.


Én 19 évesen csináltam, sosem érdekeltek az autók (Need for Speeden és GTA-n kívül), konkrétan úgy mentem az első gyakorlati órára, hogy a pedálok sorrendjét se tudtam :D. Most már vezetek, sokáig azzal győzködtem magam, hogy simán leélem az életem tömegközlekedéssel és bringázással, de örülök, hogy megcsináltam.


Mivel úgy látom téged érdekel a vezetés, így csak ajánlani tudom, hogy vágj bele. Inkább tudd le érettségi előtt, mint egyetem vagy munka mellett. Ha érdekel még valami, privátban nyugodtan kérdezz.

2019. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem éri meg. KRESZ vizsgát tenni csak 16 évesen és 9 hónaposan lehet, szerintem nem kell 3 hónapig tanulni a KRESZ-t
2019. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!