Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Németből csináltam írásbeli...

Németből csináltam írásbeli nyelvvizsgát ősszel, utána egy komplex angolt tavasszal, majd mindezek után a német szóbelit. Melyiknek az árát igényelhetem vissza? Kell egyesíteni?

Figyelt kérdés

Kell valami egyesítési eljárás a sikeres írásbeli és szóbeli nyelvvizsgánál, hogy elfogadják az egyetemi felvételinél, vagy írjam be mindegyik számát a felvibe, és ők tudni fogják, hogy megvan az egész?


Remélem, az őszi nyelvvizsgát nem kellett február 15-ig feltölteni, hiszen akkor még csak egy fél volt!



2019. máj. 14. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az első sikeres komplex nyelvvizsga árát tudod vissza igényelni. Ehhez majd kellenek neked papírok. Magyar Államkincstár Nyugdíjfolyósító Igazgatóságának kell majd kérvényt írnod, mellékletben csatolnod kell pár formanyomtatványt, a nyelvvizsgád díjának megfizetését igazoló, a nevedet is tartalmazó számla másolatát,-ezt az eredmény közlő felületen fogod megtalálni- valamint ki kell töltened egy űrlapot, amit szintén megtalálsz az onyc oldalán. Remélem tudtam segíteni :)
2019. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!