Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy a matek,6. osztalyos...

Nem megy a matek,6. osztalyos vagyok) : A magantanar nem nagyon segit valahogy mindent elfelejtek mikor megkene irnom a dolgozatot es nagyon izgulok . Egyszeruen nem megy kiszall a fejembol. Es pluszba nem ertem?

Figyelt kérdés
Nagyon jo lenne ha hamar valaszt adnatok): es felek hogy megbukok mert 1,7 allok es egy doga kene az 1,9hez (5Ös) de nagyon felek es tanulgatom de valahogy erzem hogy ugyanugy sikerul mint a tobbi... es amugy a szazalek reszenek kiszamitasaval van gondom. Pl: 1800ftbol 40% vontunk ki es 1800ft kaptunk . Es ki kell szamolni az eredeti szamot amibol kivontuk
2019. máj. 16. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen!
2019. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyelvtannal is nagyon súlyos gondok vannak...

Nincsenek csodák:

1: ODAFIGYELÉS. Ahogy a játékra odafigyelsz, hogy sikerüljön.

2: TANÁR. Ha ez nem jó, keress másikat.

3: SZORGALOM. Foglalkozz a példákkal, és utána pihenj kicsit, mielőtt ismét beleesel a telefonodba. Aludj utána rendesen.


Amúgy ez nem tudományos probléma, hanem tanulási.

2019. máj. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 2. Válszaírónak : sajnos en figyelek de nem megy valahogy mintha osszesne az agyamdolgozat iras kozbe es meg kb a nevemet se tudom. Remelem segit ha tobbet tanulok es nagyon sokat gyakorlom. A szorgalmammal nincs gond figyelek minden oran . Es direkt irok igy. Nyelvtanbol 5os vagyok
2019. máj. 17. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!