Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmassági, most akkor,...

Alkalmassági, most akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Óvódapedagógus ès csecsemő ès kisgyermeknevelő szakra jelentkeztem. S ugye eddig úgy volt ,hogy a háziorvos által kitöltött papírt kellett vinni , most idèntől a csecsemő ès kisgyermeknevelőnèl az egèszsègügyi kiskönyvet kell bemutatni beíratkozáson. Azt hittem az óvónőnèl is így van, de ott meg most olvasom ,hogy írásban kell nyílatkozni ,hogy nincs mentális ès eltitkolt betegsègem. Viszont ezt mikor kell megtennem? Ezt vinnem kène az alkalmasságira ? Vagy ezt is beíratkozáskor? Azèrt kèrdezem ,mert a felvi tájèkoztatásából ez nagyon nem egyèrteegyèrtelmű nekem. :(

Ha valaki tud segíteni,azt nagyon megköszönnèm.



2019. máj. 16. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tanárin az volt hogy a sikeres alkalmassági utan ugye neked gondolom ének tesi vagy valami mas elmondták hogy ki alkalmas ki nem es amikor kiderült h alkalmas vagyok akkor odaadtak egy papírt amit 2 változatban kellett aláírni az egyiket te a másikat ők rakták el. Szóval nalunk ők adták az alkalmasságin. (SZTE)
2019. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èrtem , huh akkor megnyugodtam :) Köszönöm Szèpen a választ!❤😀
2019. máj. 16. 22:21
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én a Károlira jelentkeztem óvodapedagógiára és felhívtam őket, mert nekem sem volt egyértelmű, most akkor hogy is van ez az orvosi papír. Azt mondták nem kell vinnem semmit,majd ott az aláírásommal igazolom hogy nincs semmi bajom. Te hova jelentkeztél?
2019. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as èn szintèn a Károlira jelentkeztem😂😅😀
2019. máj. 19. 00:14
 5/6 anonim válasza:

De jó! Akkor már te is túl vagy az alkalmasságin😀

Majdnem mindenkinek sikerült😁

Én levelezőre jelentkeztem, remélem felvételt is nyerek😀

2019. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen szerencse túl , ès sikerült nekem is :) remèlem a ponthatárt is elèrem :) Èn nappalira mennèk. Gratulálok , ès sok sikert neked is! ;)
2019. máj. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!