Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyári gyakszára kell mennem?

Balu701 kérdése:

Nyári gyakszára kell mennem?

Figyelt kérdés

Szóval lassan nyár eleje OKJ államilag támogatott suliba járok rosszak a jegyeim és erősnek tartom az iskolát már fél éve tervezem hogy elmegyek onnét de azért nem mentem eddig mert kaptam a családi pótlékot és mivel nem találtam munkát ezért így szüleim azt mondták maradjak még HHH-vagyok így majdnem 2x akkora családit kapok meg az étkezés is olcsó buszra meg van 90% kedvezményem.

Nyári gyakszára kell mennem 4 hét lenne sajnos :/ (már jelentkeztem egy másik államilag támogatott képzésre) de az szeptemberben indul és ha nem megyekbe erre a 4 hétre akkor lesz következménye pl elveszik a családit vagy nem? Ha nem veszik el akkor nyílván nem mennék mert csak 25 ezret kapnánk arra és nyári munkával meg 140k kapnák ezért az jóval több



2019. máj. 18. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A családit csak a 20. életévedig kapod, remélem ezt tudod.
2019. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia azt tudom 19 vagyok, de nem az volt a kérdés hanem az hogy bekell mennem gyakszára nyáron avagy sem léci a végét jobban olvassátok el köszönöm!
2019. máj. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!