Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a 2019-es...

Kinek hogy sikerült a 2019-es emelt biològia èrettsègi ìràsbeli rèsze? A megoldòkulcs alapjàn hàny pontra szàmìtotok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 80% körüli eredményre számítok. Neked hogy sikerült?
2019. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
80 szàzalèk fölött szerettem volna teljesìteni, de sajnos csak 75 körül lesz. Nem voltak olyan nagy hibàim, de minden feladatnàl elment pàr pont, ami összeadva sok. Te melyik esszèt vàlasztottad? Èn az embertanosat, arra a feladatra büszke vagyok 19 pontom lett a 20bòl.
2019. máj. 23. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen, én is a hormontermelő daganatról írtam,nekem is jól sikerült és nagyon tetszett a feladat, viszont én már nem vagyok rá olyan büszke, ugyanis a napokban átírták a megoldókulcsot és gátlással is elfogadták... Tehát tökmindegy, hogy mi jól gondolkoztunk, sajnos az is pontot kap rá, akinek fogalma nem volt a feladatról... Egyébként orvosi a cél?
2019. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A megoldókulcs alapján 75-80 pontra számítottam, valóban 78 pontom lett. Csak holnap lesz a megtekintés, így nem tudom, hogy az egyes feladatokra mennyit kaptam, de én is az embertanos esszét választottam.

(Nekem a biosszal jelenleg nincs továbbtanulási célom, csak korábban ezen is gondolkodtam, és ha már elkezdtem rá készülni, gondoltam, megcsinálom az emeltet. Amúgy is a 6. tárgyam, tehát nincs vesztenivalóm vele.)

2019. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En eleg ideges voltam a biologia irasbeli miatt. Sajnos nekem is csak 80 korul lesz, itthon mindig 90 fole irtam. Nagyon sok volt az okologia benne, ami nem a kedvenc terepem. Hala istennek a kemiam jobb lett (90%). Ugyhogy meg van esely a fogorvosira. Drukkolok nektek! Szobelin meg sok mulik.
2019. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!