Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan húzhatnám ki magam belőle?

Hogyan húzhatnám ki magam belőle?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm aki az igazgató felesége, beajánlott tanszobára mert rontottam az átlagomból de én nen igazán szeretek ott lenni és otthon sokkal jobban tudnák tanulni volt olyan hogy 2 hónapig nem jártam be de most jelenlétit kell aláírnom addig amedigg nem jártam be javittotam az átlagomon kérlek valaki ötletet irjatok nem birom ki még ezt a hónapot.

2019. máj. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy.
2019. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Általános iskola vagy gimi?


Egyébként meg szerintem próbálj beszélni az ofovel, hogy nem jártál be, de javítottal az atlagodon

2019. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:

#2 Gimiben nincs tanszoba.


Ha a tanszobán csönd van, akkor nem igazán értem miben különbözik az otthon való tanulástól. Egy hónapot meg simán kibírsz. Ha meg semmiképp sem akarsz ott tanulni, akkor olvass, telefonozz, a lényeg, hogy üsd el valamivel az időt.

2019. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!