Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 4,48-ra megadja...

Szerintetek 4,48-ra megadja az 5-öst?

Figyelt kérdés
Ezen múlik az év végi kitűnőm.

2019. máj. 25. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez még matematikai kerekítésben is 4.

Menj oda hozzá, mondd el, hogy ez az egy a kérdéses jegy, és felelhetsz e külön egy plusz jegyért, hogy elbillentse az átlagodat.

2019. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor javítási lehetőséget szoktak adni, mert ez a tipikus kétes jegy.
2019. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tanáron múlik. Nekem pl. matek tanár utolsó évben 4,4-re megadta az 5-öst, míg magyar tanár mást feleltetett az 5-ösért.
2019. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő. Sokan szimplán megadják a jobb jegyet, én pl. kaptam már ennél rosszabbra is, mondván, hogy azon az egy-két tizeden nem múlik semmi. Valaki kéri, hogy akkor bizonyítsd be és pl. kér plusz felelést, előadást, beadandót vagy írat veled valami dolgozatot. Valaki pedig azt mondja, hogy itt volt egy év, vége van, ez lett a gyümölcse és kész.
2019. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, sokat segítettetek!;)
2019. máj. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!