Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem jelentkezés (? )

Egyetem jelentkezés (? )

Figyelt kérdés

Sajnos az történt hogy az egyetemet félrenéztem mert kiderült hogy van belőle ugyanazon névből több is, és elbaltáztam b.sszus. Rossz helyet, rossz egyetemet jelöltem meg 😭

Na már most az lenne a kérdésem hogy ha pótfelvételizek, igaz hogy nyakamba kell akasztanom a diákhitelt az én figyelmetlenséget miatt, de a tárgyfelvételiről is lemaradok?

És a gólyatáborról is? :(

Na meg a pontszámok magasabbak lesznek? :(



2019. máj. 26. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az a név amit elnéztél? Ha ugyanaz a név, akkor te jó helyre jelentkeztél, csak épp rossz helyre tettek be. Elég gázos szitu, azt meg kell hagyni.
2019. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pótfelvételire csak akkor mehetsz, ha idén nem felvételiztél vagy nem vettek fel sehová. Bár nem tudom ez hogy sikerült, mivel nincs 2 egyetem ugyanazon névvel.


A tárgyfelvétel szeptember elején szokott lenni, szóval arról nyilván nem. A gólyatáborról valószínűleg igen, mivel az általános eljárásban felvették már augusztus elején megkapják a levelet és gólyatábornak is van jelentkezési határideje . A pótfelvételit még csak augusztus végén küldik ki.

2019. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitudod torolni a szakokat amiket megjeleloltel, h ne legyen semmi es akkor ugy potfelvetelizhetsz
2019. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pótfelvételin nem indul minden szak viszont, szóval előbb azt is tudd meg, hogy indul-e az, amit eredetileg szerettél volna.

Ha szabad kérdezni, mit néztél félre?

2019. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy azon az egyetemen van ez a szak is. Aztán kiderült később mikor már lejárt a határidő is, hogy egyáltalán nincs ott ilyen szak amit akartam. Pedig utána is néztem! És úgy olvastam hogy van olyan. Dehát nincs. Nemtudom mit tegyek. Gondoltam a kitörlésén is igen. De honnan tudom meg hogy indul e az a szak? Hívjam fel az egyetemet?
2019. máj. 28. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyik szakot nézted ki és hol? És helyette mit jelöltél véletlen?


Sajnos nem sokat lehet tenni, 99.99% hogy 1 év kimarad neked most. A rendszer mindenkinek ugyanaz, előre kell tájékozódni és milliószor ellenőrizni, hogy mindent helyesen írtál-e be vagy sem. Sajnálom.

2019. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!