Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik informatikából...

Hogyan működik informatikából az érettségi megtekintése?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek adnak egy gépet amin meg tudom nézni, vagy hogyan működik? A kapott pontokat pedig egy Excel-be pontozzák a tanárok, azt is a gépen tudom megnézni, vagy esetleg kinyomtatnak mindent és úgy?

2019. jún. 1. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a pontozást láttuk valami papíron, már nem emlékszem, és tudtommal nem lehetett megtekinteni magát a dolgozatot újra. Kicsit néztem is hogy ez így mi, nem tudom, ez mennyire volt szabályos.
2019. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs szabályozva, hogy a füzet hátára írt pontszámon kívül milyen részletezést adjanak, ez a tanáron múlik. De az OH ad nekik olyan Excel-táblázatot, amiben benne vannak a részletes pontszámok, és ezt ki tudják nyomtatni. Ha nincs mellette, bátran kérd el a tanártól, mert abból látszik, mire mennyit kaptál, különben csak a négy összpontszám.

Kell adniuk gépet, és lemásolhatod pendrive-ra a dolgozatodat.

2019. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!