Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvis pontkalkulátor...

A felvis pontkalkulátor megbízható forrás?

Figyelt kérdés
Csak mert most voltam betekintésen, s a jelenlegi százalékokat beírtam, 470 pont jött ki; viszont csopiban beszéltük, hogyan is kell számolni, nagyon nem annyi jött ki: duplázással pl. (ha jól számoltam) 454, s nem tudom még milyen más módszerrel lehet, és hogy mi alapján számolta nekem a felvi. Valaki tudna segíteni?

2019. jún. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor a felvi nem duplázással számolt. A másikba számítanak a tanulmányi pontok is, meg érettségi pontok (úgy van, asszem', hogy 100 pont 11. osztály év vége, 100 pont 12. osztály év vége, 200 pont az érettségis tárgyak, aztán még ehhez 100 pluszpont maximum.)

Amúgy felvi alul kiírja, hogy hogy számolt.

2019. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2019. jún. 3. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem duplázással számol, akkor 100 pont az egyik felvételi tárgy százaléka, 100 pont a másik felvételi tárgy, 100 pont az év végi osztályzatok átlaga, egyben a 11. és 12. és 100 pont az összes érettségi tárgy százalékának átlaga. És persze a 100 plusz pont megmarad.
2019. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2019. jún. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!