Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek késő szeptemberben...

Szerintetek késő szeptemberben elkezdeni tanulni a májusi biosz emeltre?

Figyelt kérdés
11.es vagyok,ÁOK a cél.85%os biosz emelt úgy kéne.Még nem nagyon tanultam eddig biológiát,alaptudásom van,faktos vagyok,de nálunk az nem túl színvonalas.Mellesleg lusta is vagyok.Most fizikát és angolt tanulok,nyelvvizsgára készülök.Szerintetek szeptemberben elég lenne elkezdeni a bioszt?18/F

2019. jún. 4. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Én 11.ben kezdtem el tanulni a bioszt, fakton, érettségire valamikor pár héttel érettségi előtt kezdtem el tanulni, olyan 80% körüli lett.


Megjegyzem hogy nem sokat tanultam rá, viszont jó agyam van :)

Írásbeli jól ment mert ki tudtam következtetni dolgokat, kivéve ahol konkrét dolgokra kérdeztek rá, azokat nyilván nem tudtam :D


Szóval ha okos vagy, akk elég sztem a szeptember.

Ha annyira nem, akk nyáron jó lenne elkezdeni, mondjuk megtanulni az anyag felét. Hosszu a nyár :)

2019. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a biológiát, és könnyen tanulom. 4 éven keresztül minden dolgozata készülgettem, végül mindig 5-ös lettem, de volt, ami csak 4-esre ment. Lényeg a lényeg, tanultam, de nem szakadtam meg benne. Májusi érettségire márciusban kezdtem tanulgatni, igazán intenzíven érettségi előtt utolsó hetekben.

89%-os írásbelit írtam :) Sajnos a szóbelimen nem jó témát húztam, így nem lett maximum pontos, nem sikerült 90% fölé feltolni, maradt a 89%.

2019. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én március végén kezdtem, úgy lett 80%. :) Érdekelni érdekelt mindig is a biosz, számomra ez volt a matek után a leglogikusabb tárgy. Igazából nekünk sem adtak sok segítséget, főleg hogy ketten emelteztünk belőle és fakton is inkább a közepes anyagot tolták... Szóval fogtam a rendelkezésemre álló 3 korábbi tankönyvemet és kétszer végigolvastam őket, a fogalmakat és a folyamatokat kicsit jobban körüljárva.


Nem vészes. De azért szeptemberben állj neki, a többivel együtt sok lesz.

2019. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én aprilisban kezdtem el tanulni ra, ami ugye 1hónap.. 36pont lett az irasbeli
2019. jún. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni tanulni. A legjobb egyébként, ha rendesen készülsz órákra, akkor sokkal könnyebben eszedbe jut később. Én 1-1 napokat tanultam tantárgyanként érettségire és felvételire, a tételeket pedig fénymásoltam másokról. A hónapokig tartó tanulás akkor játszik, ha biztosan szín ötös akarsz lenni, és nem elég a négyes. Egyébként nem túl szigorúak, inkább arra kell figyelni, hogy ne izgulj és blokkolj le, mert az igazán nagy baj abból lehet. A legjobb hozzáállás vizsgán, ha azt mondod, hogy mennyire király, hogy megmutathatod mit tudsz, és végre nem a tanárod monológjait kell hallgatnod. Viszont ehhez talán kell még 10 év, hogy átvedd. Sok sikert!
2019. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!