Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek minimum...

Van itt olyan akinek minimum 80%-osra sikerült az emelt fizika és biológia érettségije?

Figyelt kérdés

Tehát összesen elért 120 pontot az írásbelin és a szóbelin együtt.

Elsőre meglett, vagy érdemes többször próbálkozni?

Teljesen önállóan sikerülhet felkészülni?

Milyen könyvekből tanultatok?


2019. jún. 4. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Áh én egyedül készültem (már nem vagyok gimis), kár volt érte. Lehet, hogy így is fel lehet, de én nem tudtam. Mindesetre én méh egyszer tuti megpróbálom.
2019. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel látom, hogy kevés válasz van, leírom, de én csak fizikából mentem (meg matekból). Még középsulis voltam, de a tanár a szakvizsgáival volt elfoglalva, csomót hiányzott, a csoport nagy része meg xart az egészbe. Én azt ajánlom, hogy toljad ezerrel a példákat, akkor megérted az elméletet is! Egyedül is lehet készülni, én is úgy tettem, lehet néha jól jött volna egy-egy válasz egy tanártól, de így is sikerült azért.
2019. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én szeptemberben kezdtem el tanulni szinte a nulláról bioszra és 84%-os lett az érettségim :) Suliba nem jártam, csak erre (meg a kémiára mellette ugyanígy) készültem, teljesen magamtól! Meg lehet csinálni, csak kell hozzá elhatározás és kitartás :)

2019. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!