Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli eredménye mikor...

Emelt szóbeli eredménye mikor derül ki?

Figyelt kérdés

Én már voltam a héten, és 24-én fogok menni a középre. Már 17-én lesz más osztálynak szóbelije.


Mikor kapja meg az iskola az eredményemet? Én mikor tudom meg?



#eredmény #érettségi #szóbeli #emelt szintű érettségi #egyetemreakarokmennidefelekelrontottamaszobelim
2019. jún. 8. 16:08
 1/6 anonim válasza:

ugye 17-én mész szóbelire, az nem tudom hanyadik nap szal 3 lehetőség van


a szóbelitek 17-18-19 -én(ez a valószínűbb) vagy 16-17-18-án vagy 15-16-17-én van minden esetben (a ti osztályotok szerinti) utolsó nap lesz az eredmény hirdetés és utána lévő napon kapod meg a bizonyítványt az összes tárgyból

2019. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A mi osztályunknak 24-25 a szóbeli. (kevesen vagyunk)


Szóval van aki csak 4 napot vár (akinek csak jövő héten lesz az emelt és az osztálya korábban van) a szóbeli után eredményre, más pedig 17et? Nem lehet korábban kideríteni?

2019. jún. 8. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor az osztályod középszintű érettségijét megnyitja az elnök, akkor mondja el az emelt eredményeket.
2019. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát mindenki tudni fogja az eredményemet?
2019. jún. 8. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a szóbeli érettségid (középszintű) első napján a tájékoztató értekezleten az iskoládban. Természetesen bevett gyakorlat, hogy a tanárod előtte megsúgja az eredményedet.
2019. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vizsga nyilvános, az eredmények közlése is az.
2019. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!