Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire figyeljek emelt töri...

Mire figyeljek emelt töri szóbelin?

Figyelt kérdés

Szerdán vizsgázom, nagyon félek. Nem.is a pontok miatt (ha a minimumot teljesítem, akkor is bejutok a szakomra), csak simán ilyen vagyok. Nem akarok lebőgni.

Mire figyeljek? Sosem voltam emelten, gondolom nagyon más, mint a közép (amit szintén nem most tettem már le). Mennyire gyakori, hogy a vizsgáztatók direkt szivatnak? Mi az, ami nagyon rossz/rossz benyomást kelt bennük?


2019. jún. 10. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne rágózz! Öltözz ki! Nem tudom a nemed, de a mai világban már mondjuk mindegy... Ne használj rikító rúzst. A szimpátiát akarsz teremteni szóval jah. Bármilyen témát húzol ne lássák rajtad, hogy esetleg félsz tőle. Ha nem is tudsz semmit fél óra alatt valamit összedobsz. Ne hadarj, de legyél magabiztos. Hallottam már olyat, hogy valaki magabiztosan mondta a hülyeséget és egészen jó pontszáma lett.
2019. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!