Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s beiratkozásra mennyire...

OKJ-s beiratkozásra mennyire ciki szülővel vagy bármilyen kísérővel menni?

Figyelt kérdés
Még sosem jártam a környéken sem, félek, hogy eltévednék, lehet nem csak a városban, de az iskolán belül is. Szerintetek?
2019. jún. 11. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Ez így gáz!

De feltehetően nem lesz a homlokodra írva, hogy ennyi idősen ilyen életképtelen vagy:S - tehát nem lesz különösebben gáz, hiszen lehet előtte / utána más közös programotok is.

2019. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én egyetemi beiratkozásra is szülővel mentem, mert elvittek, hogy ne kelljen sokat buszoznom és ők is kíváncsiak voltak rá, hogy hogyan néz ki az egyetem, a környék, a város. Utána a kolis beköltözéskor is eljöttek velem, ugyanígy érdekelte őket, hogy hol fogok lakni meg segítettek is bepakolni. Nem voltam egyedül egyik alkalommal sem, csomó mindenkit elkísértek a szülei és senki nem szólta meg vagy ilyesmi. Nekem is jó volt, mert legalább nem tök egyedül mentem és akkor még nem is ismertem ott senkit. Úgyis neked kell majd intézned a dolgokat, te fogsz aláírni meg ilyenek, szóval nem is fognak a nyakadon lógni.
2019. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!