Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nalunk volt szörnyen...

Csak nalunk volt szörnyen unalmas a golyatabor?

Figyelt kérdés
Nappal kb semmit sem tudtunk inni,csak béna háttér feladatok voltak, este indult be a buli de az se volt valami nagy eresztes. Nalatok milyen volt?
2019. jún. 11. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. nálunk is. Volt egy alapkoncepció és az utolsó estén elő kellett adni minden csapatnak egy produkciót. Voltak feladatok napközben, este fellépők, diszkó. A köztes időben beszélgettünk és ezt a műsort csináltuk.
2019. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk meg fellépők se voltak. Oszinten szolva megbantam,hogy elmentem...
2019. jún. 11. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az ELTE gólyatáboros botránya utáni évben kezdtem az egyetemet, úgyhogy a szervezők még nagyon paráztak nehogy valami hasonló történjen, ami nagyon meglátszott. Nap közben szintén gagyi feladatok voltak csak, elég ovis színvonalú volt. Semmi közepén voltunk kint, de a tábort amúgy se hagyhattuk el hogy elmenjünk boltba ami nevetséges, hisz mindenki nagykorú volt nem a HÖK felelt értünk, viszont az egyik kocsma kb leköltözött oda és tőlük lehetett piát venni. Gondolom ezért is voltunk bezárva hogy ott vásároljunk, ha már kedvesen lejöttek és drágábban adták az alkoholt mint amennyiért amúgy helyben a kocsmában szokták.


Este voltak fellépők, de őszintén lövésem sincs kik voltak, pár DJ meg énekes de senki ismertebb. Valami konferenciaterem szerűségben volt a buli de kevés hely volt és iszonyú fülledt volt a levegő, alig lehetett kibírni. Az egész szervezés katasztrófa volt.

2019. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2019. jún. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!