Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két hét múlva kb. hány órakor...

Két hét múlva kb. hány órakor fogják küldeni az sms-t, hogy felvettek-e?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se tudtam hogy sms jön...
2010. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jóval a ponthatár kihirdetés után. Én már hazafelé tartottam a pont ott partyról amikor megkaptam.
2010. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
le fog fagyni az egész telefonhálózat:D mindenki kapja az smseket a felvételről, közben küldi anyunak, apunak, barátnak, mindenkinek, hogy fölvették...sajnos azt nem tudom, hogy pontosan mikor, de ha jössz pont ott partyra, akkor úgyis megtudod, amint lehet:)
2010. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tavaly olyan este 9re ígérték a pontokat is, a pontokat már kihirdették kb fél órával korábban, az sms meg megérkezett fél 10re
2010. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly 7, fél8 felé kaptam az smst. Meg is lepődtem, azt hittem később jön. Nem is értettem, hogy mit jelent :D
2010. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön sms, mert nem adtam meg. :D Majd e-mailt kapok, csak pont akkor leszek Balatonon.. :D Lehet hazatelózok, hogy nézzék meg anyuék, bár lehet, hogy elmenne a kedvem a nyaralástól, ha megtudnám, hogy nem sikerült...
2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Úgy 9:00 kor, de lehet ,hogy lesz abból 9:00:01 is. +-5 milliszekundum
2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tavaly 20-ra ígérték a pontokat, én olyan 8 óra 20 perc felé kaphattam meg.

Valaki meg másnap, szóval változó. :D

2010. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 óra 14 perc 57 másodperckor
2010. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!