Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a főzést egy egyetemi koleszben?

Figyelt kérdés
Az SZTE TTIK-ra készülök. Kíváncsi lennék, hogy a Herman Ottó kollégiumban hogyan lehet megoldani a főzést. Én azok az emberek közé tartozok, aki nem képes elviselni a szalámi+kenyér kosztot több mint egy hétig. (Igen, tudom, hogy léteznek gyors éttermek, de egy jó kis megszokott házi kosztot azok nem tudnak reprodukálni.) Hogy helyezkedik el a konyha? Mennyire felszerelt? Mennyire kivitelezhető, hogy mondjuk egy hétvégén csak összedobok egy húslevest?

2019. jún. 16. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ott épp milyen a konyha, de nem kell túl nagy dolgokra számítani. A legtöbb koliban tűzhely, mosogató és mikró van a konyhában, jobb helyeken esetleg saját tároló szekrények a holmiknak. Van, ahol a szobához tartozik egy kisebb konyha rész, de a legrosszabb helyen is szintenként van egy közös konyha. Saját felszerelésből azt viszel, amit akarsz, határ a csillagos ég (mondjuk azért a legtöbb szobában nincs elég hely egy fullra felszerelt konyhát tárolni). Ha csak a legalapvetőbb felszereléseket viszed, abból is bőven el lehet lenni, szóval étkészlet, egy lábos, serpenyő, fakanál, tányérok, poharak, vágódeszka szerintem bőven elég. A kaja tárolása okozhat gondot, mi négyen vagyunk egy szobában és műanyag dobozban pár napi adag kaja még elfér a hűtőben, de pl egy fazék húsleves már nem férne be.
2019. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vivcsi 99 válasza:
Szia!Én a Hermanba lakok.Minden páros emeleten található egy konyha,villanytűzhely,mosogató.A páratlan szinteken van mikró.Hűtő a folyósón található.3 szobára jut egy.Szerintem kényelmesen el lehet benne férni.Én heti szinten sokszor szoktam főzni és már elég bonyolult kajákat is megcsináltam,szóval nem a konyhán múlik:)
2019. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!