Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi bizonyitványosztásra...

Érettségi bizonyitványosztásra mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés
Az alap séma az öltöny, de nekem baromira nincs kedvem abban menni, mert nagyon kényelmetlenül érzem magam benne, szóbelire meg írasbelire is abban mentem, most ma nem is lesz semmi vizsgám csak a bizonyítványt kapom meg. Arra gondoltam, hogy elegáns fekete cipő, fekete nadrág meg egy fehér ing, mint anno mikor még nem volt öltönyünk és úgy mentünk évnyitóra/évzáróra. Ez így mennyire lenne okés? Estére érek haza, várnom is kell utánna még sokat buszra, meg nem akarom már azt, hogy mindenki furán nézzen rám, mert öltönyben vagyok. Ez másnak semmiség de én nagyon utálom ezt a macerát.

2019. jún. 18. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Kapásból a címben látok már hibát, elnézést mindenkitől érte, de gyorsan írtam ki, mert van még pár dolgom mielőtt megyek.
2019. jún. 18. 14:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Illik. Nekünk kötelezö is volt.
2019. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, rávettem magam. Miután meg láttam, hogy nagyon jól sikerült nem is érdekelt, hogy öltönyben vagyok. :)
2019. jún. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!