Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen kért már valaki...

Egyetemen kért már valaki ismétlővizsgát bizottság előtt? Hogy megy? Többedjére nem mentem át, utolsó vizsgám abszolváláshoz.

Figyelt kérdés
Eltéről lenne szó. Én kérvényeztem, mert tudom, hogy írásbeli UV-n is biztos meg fog húzni a tanár, hiába tudom kívülről a tételeket.
2019. jún. 21. 16:57
 1/1 A kérdező kommentje:

TO-nak írtam, de azt a hallgatói követelményrendszer nekünk leírta, a tárgyért felelős szaktanárnak kell írni egy levelet, hogy ezt kérelmezd. Ennek ellenére a TO továbbította a kérésemet, rá 1 héttel kaptam választ.

A tárgy tanára is jelen volt, de ő nem szólt közbe. Egy másik tanár kérdezett, ő megkapta a tematikát. Még a hökből delegáltak egy hallgatót, aki szintén ott volt, és mint bármilyen más szóbelinél, kaptam egy tételt, rövid idő alatt kidolgoztam, feleltem. Kiküldtek pár percre az értékelés miatt és átmentem. Ennyi.

2019. júl. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!