Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar szobeli érettségin...

Magyar szobeli érettségin összesen 50pontbol kell elérnem 6pontot vagy van külön a nyelvtani illetve irodalmi részre is kiszabott minimum?

Figyelt kérdés
50pontbol 25irodalom 10nyelvtan és 15ahogy előadom vagy valami ilyesmi. Ha egyikbol nem tudok semmit vagy egyáltalán nem releváns dolgokat (pl Petőfit húzom és egy kortársaik beszélek mert ot pont nem tudom, de nyelvtanbol tudtam összeszedni 6pontot) ilyen esetben meg bukok? Vagy egyben számít mint magyar és elég az egyikbol 6pont? Vagy esetleg uj tételt huzatnak velem ha nem tudom azt a tételt?

#középszint #magyar érettségi #szobeli érettségi
2019. jún. 22. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Részben a tanartol függ, de jobb Mind2-bol elérni a minimumot, szóval kb 6-7 pon irodalom és 3 pont nyelvtan
2019. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hat én csak szeretnek át menni de remelem azért fogok tudni mit mondani mindenre
2019. jún. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!