Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar szóbelin hány perc jut...

Magyar szóbelin hány perc jut az irodalomra, hány a nyelvtanra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
külön van az irodalom és a nyelvtan. Először lefelelsz az egyikből, majd a másikból. 15-15p
2019. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél óra lenne egy felelet egy tárgyból, még éjjel is ott lennének a vizsgázók. Összesen 15 perc kb. Én 10 perc után kijöttem. Ha látják, hogy tudod, pörgetik.
2019. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És ha pl. elsőként megyek be felelni a 7 emberből, akkor nekem meg kell várnom azt a 6 embert amíg ők is mindenből lefelelnek?
2019. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sorry ezt én kérdeztem, csak véletlen a másik fiókomból.
2019. jún. 23. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
10 perc irodalom és 5 perc nyelvtan.
2019. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre 5-en vagytok bent. Te húzol tételt, leülsz, kidolgozod, addig valaki felel. Aztán ő húz tételt, ő ül le, dolgozza ki, addig te felelsz. Ha mindenből megvoltál, akkor mehetsz ki.
2019. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor cserélődnek a tanárok?
2019. jún. 23. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
A tanárok egy hosszú asztalnál ülnek a független vizsgaelnökkel együtt és mindig ahhoz kell ülni, amelyik tárgyból éppen felesz.
2019. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te osztod be, hogy melyikkel kezdesz, és azt is, hogy mennyit szánsz rá, de a tanár úgyis kérdezni fog a végén. Összesen 15 perced van rá, de ezt nem muszáj kihasználni, már 7-8 perc alatt is hallottam ötös feleleteket jól összeszedve. Általában az irodalomra szokás azért kb. kétszerannyi időt szánni, mint a nyelvtanra, de ha az egyikbe nagyon belelendülnél, és nem maradna idő a másikra, a tanárnak is szólnia kell.
2019. jún. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!